Aktualności
2022-03-23
Fizjoterapia w Centrum Terapii Dziecka!
Zapraszamy na konsultacje i rehabilitacje z fizjoterapeutą w Centrum Terapii Dziecka.  
Jeśli Twoje dziecko przejawia jedną z poniższych dolegliwości, nie czekaj! Zgłoś się już dziś! 
2022-01-18
Zapisy do psychologa otwarte!
Jeśli potrzebujecie wsparcia psychologicznego dla siebie lub dla swojego dziecka, chcecie skonsultować pojawiające się problemy lub zapewnić dziecku opiekę psychologiczna- zapraszamy do zapisów!
2021-08-30
Nowe ceny od września 2021
Od września 2021 w Centrum Terapii Dziecka obowiązują nowe ceny. Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem w zakładce CENNIK.
2020-08-19
Dołącz do terapeutycznej rodziny CTD już dziś!
Jesteś terapeutą integracji sensorycznej bądź logopedą i szukasz miejsca gdzie pod okiem fachowców możesz rozwinąć skrzydła i rozbudować swoje doświadczenie? Czekaliśmy właśnie na Ciebie!
2020-03-25
Zajęcia ONLINE
Zajęcia online już ruszyły! W związku z zaistniałą sytuacją, która zapewne będzie się przedłużać, rozpoczęliśmy zajęcia logopedyczne oraz wybrane zajęcia terapeutyczne online przez Skype.
2020-01-24
Szkolenia, Superwizje i Praktyki
Superwizje prowadzimy w naszym Centrum Terapii Dziecka od wielu lat, jednak do tej pory były to indywidualne lub grupowe spotkania tylko dla specjalistów z własnego grona terapeutycznego lub szkolenia dla specjalistów z zakresu diagnozy i terapii prowadzone u nas w różnych miejscach w Polsce.
Postanowiliśmy w tym roku zorganizować ,,system superwizji” dla szerokiej grupy specjalistów chcących udoskonalić swoje umiejętności i kompetencje i zdobyć dodatkowe uprawnienia i certyfikaty!
2020-01-16
Zapraszamy na szkolenie „Obsługa oraz wykorzystanie programu MÓWIK w terapii osób niemówiących”!
Serdecznie zapraszamy do zapisów na szkolenie „Obsługa oraz wykorzystanie programu MÓWIK w terapii osób niemówiących”
Data szkolenia: 07.03.2020 r. (sobota) w godz. 8:00-15.00 (8h dydaktycznych)
Prowadzący szkolenie: mgr Ewa Przebinda
2019-08-28
Zbieramy grupę dzieci na Trening Umiejętności Społecznych!
Jeśli chesz, żeby Twoje dziecko nauczyło się jak reagować na swoje emocje, jak komunikować się z innymi ludźmi czy też jak współpracować w grupie, ten trening jest własnie dla niego! 
2018-12-11
Psycholog i Psychoterapeuta w Centrum Terapii Dziecka
Centrum Terapii Dziecka powstało, aby pomagać i wspierać zarówno dorosłych, jak i dzieci. Proponujemy konsultacje psychologiczne indywidualne i rodzinne, terapię par i małżeństw, psychoterapię indywidualną i grupową, diagnostykę psychologiczną.
2018-11-30
Zgodnie z ustawą o RODO informujemy, że:
Państwa dane osobowe są przetwarzane jedynie w celu realizacji usług oferowanych przez Centrum Terapii Dziecka dr. Ewy Jeżewskiej-Krasnodębskiej , które jest administratorem danych osobowych.
Dane osobowe nie są przekazywane innym podmiotom bez Państwa wyraźnej zgody.
Mają Państwo prawo do wglądu do swoich danych osobowych i dokonania ich sprostowania.